close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

طراحی لوگو چیست


به طراحی هایی که برای نشان دادن یک سازمان از یک نشانه خاص استفاده میکنند طراحی لوگو گفته می شود که در ادامه به انواع آن از لحاظ مختلف خواهیم پرداخت

طراحی لوگو در شرکت های مختلف گرافیکی به شکل های مختلفی انجام می شود که آننیز بستگی به نوع طراحی و هزینه تمام شده و در بیشتر موارد بستگی به سلیقه طراح شما دارد .

در ادامه قصد داریم شمارا با انواع طراحی لوگو و آموزش هایی برای انجام آن آشنا کنیم .

در سایت طراحی لوگو آموزش هایی برای انجام این مورد وجود دارد که با دنبال کردن آن میتوانید با اندکی آشنایی مقدماتی طراحی هایی مقدماتی داشته باشید و یا اینکه از انوع لوگو سر در بیاورید چرا که حتی زمانی کهمیخواهید به یک شرکت دیگر برای طراحی لوگو سر بزنید بهتر است که اندک اطلاعاتی درباره آن داشته باشید .

در مطلب بعدی وبلاگ درباره اصولی از طراحی لوگو صحبت خواهیم کرد که بهتر است قبل از اینکه وارد این مقوله شوید با آنها آشنایی داشته باشید .

در این بخش میخواهیم درباره انواع لوگو هایی که به دست طراحان لوگو طراحی میشود صحبت کنیم . در بخش ها و سایت های مختلف دیده اید که طراحی لوگو شامل انواع مختلفی است به عنوان مثال لوگو تایپ ، لوگو های تصویری ، لوگو های ترکیبی و دیگر انواع لوگو ها که برای طراحی باید از قبل آنها را انتخاب کنید و بعد از ان طراح لوگو شروع به طراحی اتود ها کند و بسته به پلنی که انتخاب کرذه اید تعداد توافق شده ی اتود ها را به شما بدهد و شما از میان انها لوگوی مورد نظرتان را انتخاب نمایید .

در کل از تمامی این مباحث میخواستیم این نکته را بگوییم که در پروسه ی طراحی لوگو باید به این مسئله توجه داشته باشید که از قبل پلن مورد نظرتان را با دقت انتخاب نمایید. در سایت طراحی لوگوی گرافیک خانه برای شما آموزش هایی را در این رابطه در نظر گرفته ایم . میخواهیم از این پس در هر مقاله آموزش هایی را برای شما در نظر بگیریم که در حالت کلی اطلاعاتی در این رابطه یعنی طراحی لوگو داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت گرافیک خانه سر بزنید.


ن : طراحی لوگو
ت : چهارشنبه 21 شهريور 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.